Ekibinizden alabileceğiniz maksimum başarıyı elde etmek isteseniz de bu her zaman o kadar da kolay olmaz. Bazen çeşitli ayak bağları ile karşı karşıya gelirsiniz. Kimi zaman iş delisi olan, ancak başkalarıyla birlikte çalışma konusunda başarısız bir çalışan size ayak bağı olur. Bazen de çalışmaktan çok mesaj göndermeye meraklı bir çalışan. Ya da tam kapasitesiyle çalışmadığını bildiğiniz bir çalışan.

Çalışanlarınızın kendi kapasitelerinin en üst seviyesine ulaşmalarını sağlamak amacıyla doğrudan raporlarınıza yardımcı olması için en iyi denetleme uygulamaları ve stratejilerini öğrenin. Bu atölye çalışması, onaylanma ve takdir edilme gibi çalışanların arzuladığı içsel ödüller de dahil olmak üzere motivasyonun anlaşılması üzerine odaklanmaktadır.

Bu program personelinize konfor alanlarını esnetme, risk alma, amaç belirleme ve yeni beceriler geliştirme konularında yol gösterebilmeniz için gereken önemli koçluk becerilerini edinmeniz ya da var olan becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda temel durumlara en uygun ifadeleri öğrenmenin yanı sıra kanıtlanmış teknikleri yerinde kullanmayı da öğreneceksiniz. Bu çalışma ekibinizi daha aktif, ilgili, verimli ve başarılı olma konusunda teşvik edebilmeniz için sizin de teşvik edilmenize yardımcı olacaktır!