Söylenecek en doğru şey aklınıza iş işten geçtikten sonra geldi mi hiç? Ya da belki de sessiz kaldınız, çünkü bir şeyleri yanlış ifade edeceğinizden korktunuz. Bu program gerekli kelimeleri dilinizin ucuna getirecek, size işyerindeki en zorlu iletişim problemleriyle başa çıkabilmek için çözüm stratejileri geliştirmeyi ve senaryolaştırmayı öğretecektir.

Bu program, son teslim tarihinin uzatılmasını talep etmekten yönetiminizdeki bir kişinin hijyen sorununu ele almaya ya da öfkeli bir müşteriyle etkili bir şekilde etkileşime geçmeye kadar işyerinde karşınıza çıkabilecek çeşitli zorlu durumlarda etkin iletişim kurabilmenizi sağlamak üzere size fazlasıyla bilgi verecektir.

Uygulamanız gereken stratejiler ve kaçınmanız gereken ifadelerin yanı sıra, iletişim kapılarını size ardına kadar açacak temel ifadeler, tabirler ve soruları öğreneceksiniz.

Bu çalışma size fazlasıyla pratik yapma imkanı sunacak, böylece ne söyleyeceğinizi ve nasıl söyleyeceğinizi bilmek güvenebileceğiniz bir beceriniz haline gelecektir.